News


Digitalizácia evidencie odpadov...boli sme tam.

19.05.2019

Zástupcovia troch odpadových asociácií, Ministerstva životného prostredia a IT firiem sa venovali téme digitalizácie odpadovej evidencie.

V utorok 12. marca sa uskutočnila konferencia, ktorej hlavnou témou bola digitalizácia evidencie odpadov. Tú predstavuje štátom pripravovaný centrálny informačný systém odpadového hospodárstva (ISOH). Konferenciu zorganizovala Asociácia nezávislých spracovateľov druhotných surovín (ANSDS), ktorá sa na digitalizáciu evidencie odpadov aktívne a zodpovedne pripravuje už teraz. Konferencie sa zúčastnili aj členovia ďalších partnerských odpadových združení, konkrétne Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) a tiež Združenia organizácií verejných prác (ZOVP). 

IT firmy boli zastúpené našou spoločnosťou, ako dodávateľom komplexného podnikového systému pre odpadové hospodárstvo, vrátane našich partnerov - spoločnosťou INISOFT a R Altra.

Viac informácií si možete prečítať tu.

Dovidenia opäť pri témach digitalizácie odpadov. ;-)

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti cookie súbory. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich použitím. . Viac informácií
?>