Novinky


Gatema Holding expanduje na slovenský trh ERP systémov

17.01.2022

Gatema Holding s.r.o. vstupuje so 60% podielom do slovenskej firmy d2B s.r.o., ktorá poskytuje IT služby v oblasti podnikových informačných systémov. Zostávajúci podiel zostáva v pôvodnej vlastníckej štruktúre.

Obidve spoločnosti sú dlhoročnými partnermi Asseco Solutions, a.s. Gatema pôsobí na trhu informačných systémov takmer 30 rokov a zameriava sa predovšetkým na predaj a implementáciu ERP HELIOS iNuvio do segmentov SME. d2B sa naopak venuje dodávkam HELIOS Green a HELIOS Nephrite pre segment enterprise.

„Jedním z cílů této akvizice je posílení příležitostí implementace ERP systému HELIOS Nephrite a získání rozmanitého portfolia zákazníků. Zároveň se zvýší pokrytí služeb pro stávající i potenciální zákazníky v obou zemích s možnostmi vzájemného sdílení kapacit. Vzniká tak silný tým zkušených a kvalifikovaných odborníků“, uviedol Stanislav Sýkora, CEO a predseda konateľov spoločnosti Gatema Holding s.r.o. Obidve firmy majú bohaté skúsenosti s vývojom a implementáciou podnikových informačných systémov. Pre ďalší rast je akvizícia krokom, ktorý pomôže posilniť pozíciu Gatemy na Slovensku a d2B v Česku. „Přínos pro zaměstnance obou firem je určitě pozitivní, v podobě posílení stability společnosti, solidního finančního zázemí i postavení na trhu“, říká František Vlk, majoritní vlastník Gatema Holding s.r.o. „Sme nesmierne radi, že sa akvizícia so spoločnosťou Gatema Holding podarila. Naše silné stránky a portfólio služieb sa vzájomne dopĺňajú, z čoho budú profitovať obidve spoločnosti. Máme ambíciu rozvíjať aktivity v segmente enterprise v Českej republike a toto strategické partnerstvo nám k tomu môže významne napomôcť“, doplnil Marián Adzima, spoluzakladateľ a konateľ d2B s.r.o.

O Gatema Holding s.r.o.
Firma vznikla v roku 1992 v Boskoviciach a v súčasnej dobe je významným hráčom na poli informačných technológií a rešpektovaným európskym výrobcom dosiek plošných spojov a tiež vývojárom audiovizuálnych systémov pre zdravotnícke zariadenia. Gatema Holding s.r.o. zamestnáva v Boskoviciach, Brne a Třebíči viac ako 190 zamestnancov a obrat za minulý rok presiahne čiastku 300 miliónov českých korún.
Viac informácií o Gateme:  www.gatema.cz a  www.gatemait.cz

Vyskúšajte TASKUP

30.04.2021

Vyskúšajte nášu novú službu TASKUP na dva mesiace zadarmo.

Získajte prístup k vašim WorkFlow úlohám HELIOS Green kedykoľvek, kdekoľvek a to priamo aj z Vášho mobilu alebo tabletu. Ponúkame Vám bezplatnú testovaciu prevádzku. Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií získate na stránke TASKUP.

 

Sme SILVER...

11.02.2021

Spoločnosť Asseco Solutions tento rok ocenila našu prácu a dosiahnuté výsledky a udelila nám štatút Silver Partner s kompetenciami Autorizovaný implementačný partner a Autorizovaný vývojový partner.

Toto ocenenie potvrdzuje správne smerovanie našej spoločnosti, kvalitu poskytovaných služieb a profesionalitu nášho tímu. Zároveň nás však zaväzuje pokračovať v nastolenom tempe a prijímať nové výzvy v prospech Vás - našich zákazníkov.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Váš tím d2B

Digitalizácia evidencie odpadov...boli sme tam.

19.05.2019

Zástupcovia troch odpadových asociácií, Ministerstva životného prostredia a IT firiem sa venovali téme digitalizácie odpadovej evidencie.

V utorok 12. marca sa uskutočnila konferencia, ktorej hlavnou témou bola digitalizácia evidencie odpadov. Tú predstavuje štátom pripravovaný centrálny informačný systém odpadového hospodárstva (ISOH). Konferenciu zorganizovala Asociácia nezávislých spracovateľov druhotných surovín (ANSDS), ktorá sa na digitalizáciu evidencie odpadov aktívne a zodpovedne pripravuje už teraz. Konferencie sa zúčastnili aj členovia ďalších partnerských odpadových združení, konkrétne Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) a tiež Združenia organizácií verejných prác (ZOVP). 

IT firmy boli zastúpené našou spoločnosťou, ako dodávateľom komplexného podnikového systému pre odpadové hospodárstvo, vrátane našich partnerov - spoločnosťou INISOFT a R Altra.

Viac informácií si možete prečítať tu.

Dovidenia opäť pri témach digitalizácie odpadov. ;-)

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti cookie súbory. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich použitím. . Viac informácií
?>