News


Vyskúšajte TASKUP

30.05.2019

Vyskúšajte nášu novú službu TASKUP na dva mesiace zadarmo.

Získajte prístup k vašim WorkFlow úlohám HELIOS Green kedykoľvek, kdekoľvek a to priamo aj z Vášho mobilu alebo tabletu. Ponúkame Vám bezplatnú testovaciu prevádzku. Neváhajte a kontaktujte nás.

Viac informácií získate na stránke TASKUP.

 

Digitalizácia evidencie odpadov...boli sme tam.

19.05.2019

Zástupcovia troch odpadových asociácií, Ministerstva životného prostredia a IT firiem sa venovali téme digitalizácie odpadovej evidencie.

V utorok 12. marca sa uskutočnila konferencia, ktorej hlavnou témou bola digitalizácia evidencie odpadov. Tú predstavuje štátom pripravovaný centrálny informačný systém odpadového hospodárstva (ISOH). Konferenciu zorganizovala Asociácia nezávislých spracovateľov druhotných surovín (ANSDS), ktorá sa na digitalizáciu evidencie odpadov aktívne a zodpovedne pripravuje už teraz. Konferencie sa zúčastnili aj členovia ďalších partnerských odpadových združení, konkrétne Asociácie podnikateľov v odpadovom hospodárstve (APOH) a tiež Združenia organizácií verejných prác (ZOVP). 

IT firmy boli zastúpené našou spoločnosťou, ako dodávateľom komplexného podnikového systému pre odpadové hospodárstvo, vrátane našich partnerov - spoločnosťou INISOFT a R Altra.

Viac informácií si možete prečítať tu.

Dovidenia opäť pri témach digitalizácie odpadov. ;-)

Workshop ODPADY 2017

17.06.2017

Na celý deň sa priestory hotela Elfo Club v Malinove, premenili na miesto so zastúpením ľudí  z  odpadárskeho biznisu.  V utorok 13. júna 2017 sa uskutočnil už druhý workshop spoločnosti d2B zameraný na softvérové a technologické riešenia 3. tisícročia pre odpadárske spoločnosti. Spoluorganizátormi workshopu boli spoločnosti ASSECO Solutions, INISOFT a GX Solutions.

Tento rok sa niesol workshop pod názvom ,,VIP v opdadoch“, na ktorý sa prišlo pozrieť vyše 20 návštevníkov, predovšetkým z radov zástupcov odpadárskych spoločností. K vypočutiu bola prezentácia ICT riešenia pre odpady z dielne d2B a spoločnosti ASSECO Solutions – popredného výrobcu podnikových informačných systémov na Slovensku a v Českej republike.  V rámci spoločnej prezentácie predstavili podnikový informačný systém HELIOS Green, ako nástroj na podporu riadenia prevádzky a procesov odpadárskych spoločností a kolektívnych systémov.

Aktuálne novinky v odpadárskej legislatíve predstavili zástupcovia spoločnosti INISOFT – výrobcu informačného systému ENVITA EVI určeného na legislatívne výkazníctvo podľa zákona č. 79/2015 Z. z. o odpadoch a k nemu príslušných vykonávacích vyhlášok MŽP SR.

Zaujímavé technologické novinky pre automatizovaný zber dát z vodidiel a nádob na odpad, predstavila spoločnosť GX Solutions.

Tento ročník workshopu sa niesol v poobedňajších hodinách aj v neformálnej časti. Návštevníci si zahrali bowling a vyskúšali „ekojazdu“ na elektromobile TESLA S, na ktorom si mohli všetci vyskúšať zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4 sekundy.

Ďakujem všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.

Marián Adzima
obchodný riaditeľ

 

 

HELIOS Green Ready

1.05.2017

Informačný systém pre dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti.

HELIOS Green Ready je riešenie určené pre zákazníkov, ktorí potrebujú v kratšej dobe implementovať spoľahlivý informačný systém za prijateľnú cenu. Systém je postavený na technológiách predstavujúcich špičku vo svojej oblasti na slovenskom a českom trhu. Je ideálny pre spoločnosti, ktoré momentálne nechcú investovať vysoké sumy, ale potrebujú získať kvalitný systém s možnosťou ďalšieho rastu.

HELIOS Green Ready je určený pre dynamicky sa rozvíjajúce spoločnosti, ktorých výkony a tiež požiadavky rýchle rastú. HELIOS Green Ready je možné rozvíjať a rozširovať o ďalšie oblasti a funkcionality tak, ako sa vyvíja a mení spoločnosť.Prínosom tohto postupu je značná úspora investičných nákladov zákazníka a významná informačná podpora pre rast firmy.

Využitie širokých možností webových služieb zaisťuje flexibilnú integráciu s ďalšimi aplikáciami ako sú špecializované prevádzkové systémy, internetové obchody alebo iné B2B alebo B2C aplikácie. HELIOS Green Ready poskytuje základné oblasti ako je Ekonomika, CRM, Predaj a Nákup, Mzdy a Personalistika a tiež niektoré typy výrob.

Neváhajte nás kontaktovať a my Vám veľmi radi poskytneme detailnejšie informácie.

Marián Adzima
obchodný riaditeľ

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti cookie súbory. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich použitím. . Viac informácií
?>