O spoločnosti


Spoločnosť d2B s.r.o. sa zaoberá poskytovaním IT služieb a to primárne v oblasti podnikových informačných systémov. Našou doménou je vývoj a implementácia SW a HW, poradenská a konzultačná činnosť a systémová integrácia komplexných informačných systémov.

Spoločnosť d2B s.r.o. vznikla v roku 2011. Naša spoločnosť je SILVER HELIOS Partnerom spoločnosti Asseco Solutions s kompetenciami Autorizovaný implementačný partner a Autorizovaný vývojový partner pre informačný systém HELIOS Green, ktorý je určený pre riadenie stredne veľkých a veľkých podnikov a spoločností.

Náš tím má dlhoročné skúsenosti s implementáciou a vývojom podnikových informačných systémov pre významné spoločnosti pôsobiace v rôznych odvetviach na Slovensku a v Českej republike. Stratégia našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb, vysoká efektivita s ohľadom na investície našich klientov, odbornosť nášho tímu a v neposlednom rade spokojný zákazník.

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti cookie súbory. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich použitím. . Viac informácií
?>