Vyvinuté pre Váš biznis


Hľadáte ucelený a komplexný informačný systém pre Vašu spoločnosť? Máme pre Vás riešenie...

Množstvo, relevancia a dostupnosť dôležitých informácií v okamihu, kedy ich potrebujete, rozhodujú o úspechu Vašich strategických rozhodnutí. Informačné systémy HELIOS Vám práve takéto informácie poskytujú. Sú určené pre spoločnosti, ktoré hľadajú ucelený podnikový informačný systém, jednoducho sa prispôsobujúci konkrétnym potrebám spoločnosti.

Informačné systémy HELIOS, okrem štandardného jadra, ktorého súčasťou je napr. aj CRM či Business Intelligence, obsahuje tiež špecializované moduly tvoriace tzv. odvetvové riešenia. Stačí si tak zvoliť niektorú z pripravených oborových verzií bez potreby vývoja nákladného softvéru na zákazku. Komplexný informačný systém HELIOS Vám pomáha orientovať sa vo svete Vašich firemných informácií.

Svet informačných technológií reprezentujú nie len kvalitné produkty a technológie, ale taktiež ľudia, ktorí ich vytvárajú. Náš tím má dlhoročné skúsenosti s implementáciou a vývojom podnikových informačných systémov pre významné spoločnosti pôsobiace na Slovensku v rôznych odvetviach.

Strátégia našej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb, vysoká efektivita s ohľadom na investície našich klientov, odbornosť nášho tímu a v neposlednom rade spokojný zákazník.

Tento web používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti cookie súbory. Pokračovaním na stránke súhlasíte s ich použitím. . Viac informácií
?>